Labas,

Ar Tu ieškai profesionalių aukštos kokybės įrankių sau, o gal autoserviso komandai ir galvoji, kad niekas nepasiūlo Tau gerų kainų? Esi tinkamoje vietoje, nes www.irankiaijums.lt puslapyje tiesiog geras kokybės ir kainos santykis.

Esame bene pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo prekiauti profesionaliais vokiškos kokybės įrankiais BERGEN ir US. PRO.

www.irankiaijums.lt - internetinė parduotuvė jūsų paslaugoms. Čia yra profesionalūs įrankiai autoservisams, garažams, asmeniniam naudojimui skirti įrankiai, įvairūs įrankių komplektai. Pneumatiniai/oriniai įrankiai, įrankiai auto remontui, rankiniai įrankiai, prožektoriai ir šviestuvai, suvartojami reikmenys. Viskas vienoje vietoje!

Laukiami ir profesionalai, ir mėgėjai. Kaune jau lankome visus autoservisus ir garažus, nes norime su jumis susipažinti ir bendradarbiauti. Mobili įrankių parduotuvė jau važinėja Lietuvos miestų keliais.

Dar nežinai, kur pirkti gerus įrankius Kaune? Paskambink +370 607 60650 arba +370 655 99986 ir mes atvyksime su mobiliąja parduotuve "ant ratų", pademonstruosime įrankių asortimentą, pasiderėsime dėl kainų. Kiti miestai taip pat gali kviesti mus į svečius. Mūsų komandos tikslas - supažindinti Tave su gausiu asortimentu ir produktyviu bei efektyviu aptarnavimu džiuginti kiekvieną klientą.

Nerandi norimos prekės? Rašyk renaldasirco@gmail.com ir mes, kaip įmanoma greičiau, ją užsakysime.

Primename, kokybiški įrankiai plius gera kaina!

Nori pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus? Sek mus Facebook'e https://www.facebook.com/ijumslt

Nekantraujame susipažinti ir bendradarbiauti.